Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи знайомі Ви з телеграм каналом ліцею?
Всього 23 людини
Як Вам новий сайт?
Всього 23 людини

У Коровійському ліцеї пройшли звітні збори (конференція) колективу закладу з річним звітом директора Лупуляк Ольги

Дата: 28 червня 2023 о 15:38, Оновлено 16 лютого о 10:38
222 перегляда

Дирекція Коровійського ліцею Чернівецької міської ради сьогодні, 15.06.2023 р., у актовому залі ліцею звітувала на загальних Зборах (конференції) колективу ЗЗСО про діяльність протягом 2022/2023 н.р.

Делегованими представниками були члени батьківського комітету закладу, члени педагогічної ради закладу та учнівського самоврядування. Взяли участь 75 ос. Головою зборів було обрано Оксану Анатоліївну Гучик - голову батьквського комітету ліцею, секретарем - Анастасію Вікторівну Пентелейчук (вчителя української мови та літератури). У лічильній комісії працювали представники: від батьківської громадськості – Чемериський Віталій Васильович; від педагогічної ради – Чимчинська Оксана Іванівна, від учнівського самоврядування – Циганаш Георгій Андрійович.

Розглянуто було 2-а питання:

1. Про виконання Стратегії розвитку закладу за звітний період.
  2. Про результати діяльності Коровійського ліцею за 2022/2023 н.р. та надання оцінки роботи закладу та директору

Загальним рішенням було оцінено роботу Коровійського ліцею протягом 2022/2023 н.р. на ВИСОКОМУ рівні, а роботу директора Лупуляк Ольги Георгіївни визнано задовільною (протокол - додається).

В рамках проведення заходу було відзначено працівників закладу, окремих учнів та батьків за результатами роботи у звіітному періоді та нагороджено грамотами. Також було прийте рішення про порушення клопотання щодо нагородження Ольги Георгіївни відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України - нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти" - за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та за підсумками 2022/2023 навчального року; премією ім.Ю.Федьковича та подякою Чернівецького міського голови.

Звіт про діяльність Коровійського ліцею протягом роботи у 2022/2023 н.р.

Напрям 1. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Напрям 2. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ (Презентації: вихова діяльність, навчально-виховна, методична робота)

Напрям 3. ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ

Напрям 4. УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Більше фото https://photos.app.goo.gl/knmg5YodbhHALdGR6

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.